Öğrenciler için deney mıknatısı

 
Yeni eğitim öğretim yılı başladı. Milyonlarca öğrenci ders başı yaptı. Tüm öğrenci, öğretmen ve iderciler için başarılı bir eğitim yılı olmasını dileriz.

Milli Eğitim Bakanlığının oluştuduğu komisyon öğrenciler için her yıl yeni müfredat hazırlar. Tabii ki zaman, coğrafya ve sosyolojik durumlarla birlikte ders müfredatı teknolojik gelişim ve buluşlara göre güncellenir. Dünyada çeşitli alanlarda hayatı kolaylatırma amaçlı kullanılan mıknatıs,  yine gelişim ve değişim bağlamında çeşitli kademelerde müfredata girmeye başladı. 
Son yıllarda belki de öğretmenlerin çabaları ve yönlendirmeleri ile ‘mıknatıslı deneyler’  çokça yapılır oldu. Eğitim öğretim yılı içerisinde öğrnciler mıknatıs çeşitleri ve bunlarla yapabilecekleri deneyler için araştırmalar yapıyor. Bu kapsamda neodyum mıknatıslarla yapılan deneyler, bilim fuarlarında, ve çeşitli sosyal medya kanallarında sergileniyor. Bu deneyler bazen daha büyük buluşların ön çalışması şeklinde olabiliyor.

Mıknatıs market olarak öğrencilerin ihtiyaç duyabileceği mıknatıs çeşitlerini bulundurmaya çalışıyoruz. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu eğitim yılında da neodyum mıknatıs talepleri için öğrenciler,
www.miknatismarket.com.tr adresini takip edip ihtiyaçlarına göre sipariş verebilir ve toptan adetler için bizimle iletişim kurabilirler.    

13.09.2022

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.